Aeroklub ČR Aeroklub Česke Budějovice Plachtařské mistrovství regionů ČR 2004
Sobota   12:17
16. prosince 2017
Uživatel:

Heslo:

Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Marek Jaroslav1938Holešov   M C1 Std. Cirrus OK-0688
2 Kmošek Jakub1978Kladno   C1 JM ASW-15 OK-0507
3 Karel VladařVladař Karel »1972Hodkovice   C2 XZ ASW-19 OK-4489
4 Andrea BenšováBenšová Andrea »1978Zbraslavice   C1 TF ASW-15B D-3758
5 Horáčková Pavlína1965Šumperk   M SU Jantar STD OK-3901
6 Lenka Šťovíčkovኝovíčková Lenka1963Hořice   C2 I5 VSO-10 OK-3518
7 Palata Tomáš1966Liberec   C2 F2 VSO-10 OK-1520
8 Ivan HaraštaHarašta Ivan »1965Karlovy Vary   C1 HI ASW-15B OK-1777
9 Martin VnoučekVnouček Martin »1972Vlašim   C1 TS Std. Cirrus OK-2947
10 Hlaváček Jan1965Rakovník   C1 57 Std. Cirrus OK-5775
11 Rott Jan »1962Plasy   C1 58 VSO-10 OK-7529
12 Hanušová Pavlína »1970Turnovský   C2 PV ASW-15 OK-7111
13 Tomáš FrintaFrinta Tomáš »1970Hodkovice   C2 ZP ASW-15B OK-1911
14 Roman LanzendorfLanzendorf Roman »1964Letkov   C1 AW Std. Cirrus OK-0569
15 Škarohlíd Marcel »1972Hodkovice   C2 HV ASW-15 OK-0713
16 Jaroslav ŠimekŠimek Jaroslav »1968Letkov   C1 LE Std. Cirrus OK-0453
17 Karel MarešMareš Karel »1974Jihlava   M Y ASW-15B OK-6880
18 Radek ZimaZima Radek »1978Hodkovice   C2 AX ASW-19B D-7573
19 Jan LoudaLouda Jan »1986Hodkovice   C2 99 304C OK-9999
20 Jirka RybářRybář Jirka »1958Hodkovice   C2 JR Std. Cirrus OK-0737
21 Novotný Antonín »1972Holešov   M D1 VSO-10 OK-0528
22 Hulmák Miloslav1963Hosín   C1 HH ASW-15B OE-5331
23 Šedivý Miroslav »1974Letkov   C1 C7 VSO-10C OK-0522
24 Slavomír PískatýPískatý Slavomír1984Kunovice   M 63 Std. Cirrus OK-1193
25 Tomáš BartoňBartoň Tomáš »1982Hosín   C1 9 VSO-10 OK-6504
26 David ZapletalZapletal David »1970Mladá Boleslav   C1 PUP ASW-19B OK-0019
27 Zdeněk SchenkSchenk Zdeněk1972Hranice   M ZM Std. Cirrus OK-3122
28 Lešinger Michal1966Moravská Třebová   M LL ASW-15B OK-3300
29 Kutálek Antonín »1943Zábřeh   M MJ Std. Cirrus OK-9434
30 Tomáš VrbskýVrbský Tomáš1964Letkov   C1 LM Std. Cirrus OK-2954
31 Miloš HouhaHouha Miloš1954Letkov   C1 LZ ASW-15B OK-2330
32 Jiří KrzanowskiKrzanowski Jiří1944Letkov   C1 LA ASW-15B OK-1272
33 Beníšek Karel »1948Toužim   C1 KB ASW-15B OK-8641
34 Mraček Roman1980Letkov   C1 IF Std. Cirrus OK-0455
35 Libor KovaříkKovařík Libor »1966Hosín   C1 54 Jantar STD OE-5254
36 Michal KrupičkaKrupička Michal »1975Most   C2 K Std. Cirrus OK-3005
37 Fryček Petr1960Most   C2 F Std. Cirrus OK-3004
38 Trnka Václav1939Ústí nad Orlicí   C2 X ASW-15B OK-3306
39 Švorc Jindřich1978Letňany   C1 77 Std. Cirrus OK-5147
40 Ivan NovákNovák Ivan »1962Ústí nad Orlicí   C2 DI Std. Cirrus OK-2053
41 Marhefka Martin1975Kyjov   M H6 VSO-10 OK-3502
42 Lubomír MotlMotl Lubomír »1959Kyjov   M 90 Std. Cirrus OK-0690
43 Fík Michael1972Strakonice   C1 C6 VSO-10 OK-0520
44 Knotek Karel1961Soběslav   C1 74 VSO-10 OK-9602
45 Dana NovákováNováková Dana »1965Mladá Boleslav   C2 AH ASW-19 OK-6601
46 Kupec Jiří1960Brno-Medlánky   M JK ASW-15B OK-2371
47 Martin ŠonkaŠonka Martin »1978Tábor   C1 E6 VSO-10 OK-1510
48 Martin MarklMarkl Martin »1960Kolín   C1 93 VSO-10 OK-9615
49 Kusbach Jiří »1959Holešov   M 84 Std. Cirrus OK-0784
50 Dupal Ondřej1966GAC Benešov   C1 GT Std. Cirrus OK-1122
51 Pehe Martin1978Soběslav   C1 G4 VSO-10 OK-2510
52 Vokřínková Hana1958Hodkovice   C2 XC Std. Cirrus OK-7707
53 Křížek Ladislav1982Šumperk   M R5 ASW-15B OK-3985

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Jaroslav PotměšilPotměšil Jaroslav »1964Zbraslavice   C1 DJ 304CZ OK-9304
2 Sedláček Tomáš1972Zbraslavice   C1 ZZ LAK-17A OK-7171
3 Profeld Tomáš1964Jičín   C2 GD Nimbus 2 D-1202
4 Svoboda Lubomír1959AK Letkov   C1 LT LAK-19 OK-1919
5 Martin HřivnaHřivna Martin »1978Zbraslavice   C1 A7 ASW-27 OK-2727
6 Dušan KmeťKmeť Dušan »1972Křižanov   M EF ASW-20F OM-3596
7 Ertl Karel »1939Křižanov   M XJ T59 Kestrel OK-2912
8 Burda Ivo1962Zbraslavice   C1 VT Ventus bT OK-4612
9 Šrám Vratislav1950Broumov   C2 IH 304CZ OK-7304
10 Spilka Vladimír1940Hranice   M AY Nimbus 2B OK-8602

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Tomáš PetrmanPetrman Tomáš »1985Hosín   C1 Echo Z-226MS OK-LME
2 Kocourek Miroslav1911Air Šumava   C1 Zuzana Z-37 OK-WVZ
3 Josef VavruškaVavruška Josef1950Hosín   C1 Alfa Z-526AFS OK-CXA
4 Václav SchoberSchober Václav »1944Hosín   C1 Beta L-60S
5 Miloslav MartenekMartenek Miloslav »1939Hosín   C1 Alfa Z-526AFS OK-CXA
6 Igor PetrmanPetrman Igor »1955Hosín   C1 Beta L-60S
7 Petr LapačkaLapačka Petr »1946Tábor   C1 Fox Z-226MS OK-LLF
8 Jirmus Tomáš1983Tábor   C1 Fox Z-226MS OK-LLF
9 Aleš ČervenkaČervenka Aleš »1981Soběslav   C1 Bravo(Boženka) Z-526AFS OK-CXB
10 Novák Jan »1947Soběslav   C1 Helena Z-226MS OK-MQH
11 Tomáš MakovičkaMakovička Tomáš1982Soběslav   C1 Rudolf Z-526AFS OK-ZRA
12 Hamerník Petr1911JAS Air   C1 Josef Z-37 OK-VXJ

Přihlášení piloti - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení piloti - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace


- © Aeroklub České Budějovice, Letiště Hosín - PMR ČR 2004